Nowość! BeRAW Kids – pyszne i zdrowe łakocie dla dzieci!

Poznaj BeRaw Kids – pysznie i zdrowe łakocie (nie tylko :-)) dla dzieci.

Co znajdziesz w ofercie?

Batoniki BeRAW Kids

To pyszne przekąski na bazie składników naturalnych, bez dodatku cukru. Są źródłem cennych witamin i minerałów jak np. cynk, witamina A, białka, wapnia i magnezu. Idealne jako pożywna przekąska w ciągu dnia, między posiłkami, do spożycia w domu i w drodze.

Dostępne w 4 pysznych smakach: 

-Baton Pyszotka Truskawka Banan 25g

-Baton Łebski Kakao Orzech 25g

-Baton Siłek Jagoda Jabłko 25g

-Baton Gibek Fistaszek 25g

Smoothie BeRAW Kids

To owoce zamknięte w tubce, czyli płynna przekąska w formie musu. To porcja owoców idealna do spożycia w ciągu dnia na II śniadanie i podwieczorek. Do produkcji smoothie wykorzystuje się tylko surowce poddawane bieżącej kontroli jakościowej, pochodzące od zaufanych dostawców, które spełniają standardy jakości i bezpieczeństwa. Receptury zostały wzbogacone w witaminy i składniki mineralne. Jest to produkt bez dodatku cukru (zawiera naturalnie występujące cukry).

Dostępne smaki:

– Smoothie Pyszotka Śliwka Gruszka Banan 100g 
– Smoothie Gibek Marchew Banan Dynia 100g 
– Smoothie Łebski Gruszka Banan Szpinak 100g  
– Smoothie Siłek Jagoda Truskawka Banan 100g 

Żelki BeRAW Kids

To przekąska owocowa o smaku truskawki – 100% owoców – bez żelatyny i dodatku cukru. Produkt zawiera tylko naturalnie występujące cukry. Te pyszne żelki są źródłem błonnika i nie zawierają syropu glukozowo-fruktozowego. Powstały na bazie soków owocowych w ulubionych smakach dzieci:

– Żelki Mango 35g

– Żelki Truskawka 35g

W dniach 1.06-31.08.2021 wszystkie produkty BeRAW Kids, BeRAW oraz Purella Superfoods kupisz z 20% rabatem! Skorzystaj z oferty – przyjdź na zakupy do jednego z naszych sklepów. 🙂

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów, promocje nie łączą się.

Aktualności, Promocje

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress