Zrzuć zbędne kilogramy, wspomagaj metabolizm w dzień i w nocy

Kapsułki „Metabolizm” to naturalny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów!

To wyjątkowy suplement diety, jakiego jeszcze nie było! Skutecznie poprawia przemianę materii, zarówno w dzień, podczas codziennych aktywności, jak również w nocy, kiedy regenerujesz się podczas snu. Suplement tworzą dwie kapsułki o odrębnym składzie i działaniu.

Kapsułka na dzień dodaje energii i przyspiesza metabolizm.

Kapsułka na noc pomaga utrwalić efekty, na które pracowałeś w ciągu dnia.

Unikatowy skład opiera się na ekstraktach roślinnych oraz substancjach pochodzenia naturalnego, które od setek lat były używane do przywracania równowagi metabolicznej organizmu. Obok diety i treningów, jest to doskonały, zdrowy sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów i skrócenie drogi do osiągnięcia idealnej sylwetki.

Kapsułka na dzień zawiera ekstrakty z: zielonej herbaty, papryczki chilli, kory cynamonowca oraz Berberis aristata. Zawarte w nich substancje aktywne mają za zadanie przyspieszyć przemianę materii, wyregulować metabolizm, a jednocześnie obronić Cię przed szkodliwymi skutkami działania wolnych rodników.

Kapsułka na noc zawiera sprzężone dieny kwasu linolowego (CLA), ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej oraz ekstrakt z liści banaba. Wyciągi te będą stymulowały przemiany metaboliczne węglowodanów oraz tłuszczy podczas Twojego snu.

Kapsułki są odpowiednie dla wegetarian i wegan.

*Promocja obowiązuje wyłącznie w sklepie Vital – strefa zdrowego życia w Bielsku- Białej. Oferta ważna do 31.01.2020 lub do wyczerpania zapasów. Promocje nie łączą się.

Aktualności, Promocje

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress