Nowość! Aromaterapia olejkami Taoasis

W sezonie przeziębień sięgnij po sprawdzone kompozycje zapachowe z olejków eterycznych Taoais – nowość w naszych sklepach.

Wspierające zapachy przydatne w czasie kataru lub zatkanego nosa. Szczególnie polecamy kompozycję z naturalnych, czystych olejków eterycznych z tymiankiem, eukaliptusem, miętą pieprzową i drzewem herbacianym w wersji dla dorosłych. W łagodnej wersji dla dzieci i osób wrażliwych z eukaliptusem radiata i białym tymiankiem. 🙂

 

 

Olejki działają najskuteczniej kiedy rozpylane są na zimno. Wystarczy nanieść kilka kropli olejku na chusteczkę do nosa lub ceramiczny kamień zapachowy. Na większej powierzchni najlepiej sprawdzi się natomiast ultradźwiękowy dyfuzor do aromaterapii dla dzieci i dorosłych.

 

 

Zatkany nos, ból głowy i podrażnione oskrzela – każdy z nas zna objawy jesienno-zimowej infekcji układu oddechowego. Jednak nie zawsze musi tak być! Co zatem zrobić by przetrwać ten zimny okres i nie złapać infekcji Przede wszystkim należy pamiętać, że lepiej zapobiegać chorobom niż je leczyć, dlatego warto sięgnąć po sprawdzone od setek lat sposoby, takie jak aromaterapia.

Kąpiele, masaże, a także rozpylanie olejków eterycznych w pomieszczeniu w czasie zimnych miesięcy w roku, wspierają naturalne siły obronne organizmu i pozwalają utrzymać organizmowi stan równowagi, warunkujący zachowanie zdrowia.

 

Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów!

Aktualności, Blog, , ,

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress